Europski poljoprivredni fond za ruralni razvoj
Europa ulaže u ruralna područja

Hr EU

Novosti

Poziv na predavanja o IAKS mjerama ruralnog razvoja: M10, M11 i M13

Upravljačko tijelo Programa ruralnog razvoja RH za razdoblje 2014.-2020. i Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju provode informativnu kampanju o IAKS mjerama ruralnog razvoja.

Pozivamo sve zainteresirane poljoprivrednike da prisustvuju predavanjima na kojima će predstavnici Ministarstva poljoprivrede i Agencije za plaćanja prezentirati ciljeve te informirati prisutne o provedbi IAKS mjera iz Programa ruralnog razvoja RH za razdoblje 2014.-2020.

Predavanja se odnose na sljedeće mjere:

  • Mjera 10 – Poljoprivreda, okoliš i klimatske promjene
  • Mjera 11 – Ekološki uzgoj
  • Mjera 13 – Plaćanja područjima s prirodnim ili ostalim posebnim ograničenjima

Informativna kampanja provodi se u razdoblju od 10. veljače do  8. ožujka, a raspored predavanja po županijama pogledajte u tablici:

R.br. PODRUŽNICE/ TERMINI LOKACIJE
1

BRODSKO-POSAVSKA/ VUKOVARSKO-SRIJEMSKA

 

10.02.2016.

OPRISAVCI – 10.02. od 10-12:30 sati, Općinska vijećnica, Trg Svetog Križa 16
OTOK – 10.02. od 15-17:30 sati, Trg Kralja Tomislava 6A, Gradska knjižnica
2

OSJEČKO-BARANJSKA

 

11.02.2016.

ĐAKOVO – 11.02. od 10-12:30 sati, Gradska vijećnica, Trg dr. F. Tuđmana 4
BELI MANASTIR – 11.02. od 15-17:30 sati, Velika vijećnica, Imre Nagya 2d
3

POŽEŠKO-SLAVONSKA/ VIROVITIČKO- PODRAVSKA

 

12.02.2016.

PLETERNICA – 12.02. od 10-12:30 sati, PLINK poduzetnički inkubator Pleternica, Ante Starčevića 35, Kontakt: 034/252-125, mob: 099-397-4732
SUHOPOLJE – 12.02. od 15-17:30 sati, Hrvatski dom, Trg Sv. Terezije 10
4

KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA/ ZAGREBAČKA ISTOČNI DIO

 

15.02.2016.

KRIŽEVCI – 15.02. od 15 – 17:30 sati, dvorana Komunalnog poduzeća Križevci, Drage Grdenića 7
VRBOVEC – 15.02. od 10 – 12:30 sati, Gradska vijećnica, Trg Petra Zrinskog 9
5

SISAČKO-MOSLAVAČKA/ BJELOVARSKO-BILOGORSKA

 

17.02.2016.

VELIKI GRĐEVAC – 17.02. od 10-12:30 sati, Višenamjenska dvorana, Kralja Tomislava 10
POPOVAČA – 17.02. od 15-17:30 sati, Dom kulture, Trg grofova Erdedija 18
6

MEĐIMURSKA/ VARAŽDINSKA

 

19.02.2016.

VIDOVEC – 19.02., od 10-12:30 sati, Općinska dvorana, Vidovski trg 9, preko puta crkve
BELICA – 19.02. od 15-17:30 sati, bivša kino-dvorana, Kralja Tomislava 100, Načelnik općine Zvonimir Taradi, opcina@belica.hr; tel. 040/846-067
7

KRAPINSKO-ZAGORSKA/ ZAGREBAČKA JUŽNI DIO

 

22.02.2016.

ZLATAR – 22.02. od 15-17:30, Park hrvatske mladeži 2
JASTREBARSKO –22.02. 10-12:30 sati, Centar za kulturu, Dr. Franje Tuđmana 9
8

KARLOVAČKA/

SISAČKO-MOSLAVAČKA

 

24.02.2016.

GLINA – 24.02. od 10-12:30 sati, Hrvatski dom, S.i A. Radića 10
VOJNIĆ – 24.02. od 15-17:30 sati, Dom kulture, Trg kralja Petra Svačića 2
9

PRIMORSKO-GORANSKA/

LIČKO-SENJSKA

 

26.02.2016.

OTOČAC – 26.02. od 10-12:30 sati, Gacko pučko otvoreno učilište
DELNICE – 26.02. od 15-17:30 sati, Velika Vijećnica Grada Delnica, Trg 138 brigade H.V.4
10

ZADARSKA/

ŠIBENSKO-KNINSKA

 

02.03.2016.

DRNIŠ – 02.03. od 15-17:30 sati, Trg kralja Tomislava 1, Općinska zgrada
BENKOVAC, 02.03. od 10-12:30 sati, Gradska knjižnica, Šetalište kneza Branimira 46
11

SPLITSKO-DALMATINSKA/ DUBROVAČKO-NERETVANSKA

 

03.03.2016.

SINJ – 03.03. od 10-12:30 sati, Gradska vijećnica Sinj, Dragašev prolaz 10
METKOVIĆ (za dolinu Neretve), 03.03. od 15-17:30 sati, Zgrada političkih stranaka, Kralja Zvonimira 22
12

ISTARSKA

 

08.03.2016.

PULA – 08.03. od 10-12:30 sati, Županijska Gospodarska komora, Carrarina 5
PAZIN – 08.03. od 15-17:30 sati, Gradska vijećnica, Družba Sv. Ćirila i Metoda 10